NAČÍTÁM...

Jak se k nám dostanete

Jak se k nám dostanete

Naše firma se nachází v Milínské ulici ve dvoupodlažním domě. Před firmou je možnost zaparkování automobilu. Milínská ulice leží ve středu města a je jednou z ulic ústících na náměstí T.G.Masaryka. Sídlo firmy je 500 m, z náměstí směrem k okresnímu soudu.

Z Prahy: Vyjedete směrem na Strakonickou ulici a vydáte se po dálnici D4 na Strakonice. Po cca 50Km sjeďte na výjezdu 41. V těchto místech se vydejte na Příbram. Pojedete stále po hlavní ulici Evropská až na kruhový objezd, zde pojedete rovně, až přijedete k druhému kruhovému objezdu, kde se dáte doleva (směrem do centra) až narazíte na velký žlutý kostel na náměstí T.G.Masaryka. Pokračujte rovně přes kruhový objezd. Projedete kolem okresního soudu a po 500 metrech nás již uvidíte.

Z Plzně: Ze Slovan se dáte směrem na Nepomuk. Za vsí Losiná odbočíte na Rožmitál pod Třemšínem. Když přijedete na kruhový objezd v Rožmitále odbočíte vlevo na Příbram. Na prvním kruhovém objezdu v Příbrami se dáte směrem do centra a stále rovně. Projedete kolem náměstí T.G.Masaryka a okresního soudu. Po 500 metrech nás již uvidíte.

Ze Strakonic: Vyjedete na Prahu a 50Km před Prahou je odbočka na Příbram. Když přijíždíte do Příbrami, pojedete rovně okolo zahrádkářské kolonie až na kruhový objezd. Zde se dáte rovně okolo malého rybníčka a po 500 metrech nás již uvidíte.