NAČÍTÁM...

Požární systémy

OCHRANA ZDRAVÍ NA

PRVNÍM MÍSTĚ

Ochrana vlastního zdraví a zdraví rodiny je tím nejdůležitějším. Nepodceňujte riziko požárů a nebezpečí úniku výbušných plynů. Zvažte možnosti ochrany pomocí kvalitních a spolehlivých požárních detektorů. Žádná moderní stavba by se neměla bez těchto prvků realizovat.

Vznik požáru

nedbalost při vaření, nevhodná manipulace s ohněm, porucha elektrozařízení

Únik výbušných plynů

závada na plynovém spotřebiči nebo jeho rozvodech

Tvorba jedovatého oxidu uhelnatého

závada na spalovacím zařízení, nedostatečné větrání prostor

Únik vody z vodovodů

únik vody z pračky, závada na vodovodním potrubí

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI

POŽÁRNÍCH SYSTÉMŮ

Nezáleží na velikosti objektu ani na jeho použití. Požární systémy lze instalovat jak do malých, tak do rozsáhlých objektů. Stačí pouze vybrat ten správný. Jaké jsou tedy možnosti?

Autonomní detektory

Samostatné většinou bateriové detektory používané zejména do menších objektů. Nevyžadují žádnou kabeláž, mají příznivou cenu a lze je jednoduše instalovat. Vhodné pro objekty bez zabezpečovacího systému, rodinné domy a byty.

Požárně zabezpečovací systém

Požární detektory jsou součástí zabezpečovacího systému. Výhodou je okamžitá informace o nebezpečí například na mobilní telefon. Vhodné pro objekty, kde se plánuje nebo už je instalován zabezpečovací systém.

Požární systém

Systém určený výhradně pro zajištění detekce nebezpečí a požárů. Instaluje se do průmyslových provozů, obchodních prostor a veřejných objektů. Zajišťuje kompletní ochranu proti požárům, plynům a evakuaci v případě nebezpečí.

CO PRO VÁS MŮŽEME REALIZOVAT

Požární systémy realizujeme od malých objektů po průmyslové parky. Máme zkušenosti s rozsáhlými evakuačními systémy pro komerční oblast. Zajistíme pro vás jak instalaci, tak odborný servis a pravidelné revize požárních systémů.

Zhotovení projektu
Instalace požárního systému
Odborný servis
Pravidelné revize

ZNAČKY